0545 383 0444
Digiturk Alpu Digiturk Gizlilik Politikası

Alpu | Digiturk Gizlilik Politikası

"Digiturk HD 3D Alpu" web sitesi kullanıcılarının www.alpu.org.tv.tr üzerinden iletişim formu ile ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilerle paylaşılmayacak ve açıklamayacaktır.

Ad soyad, adres, telefon numarası, e-posta adresi gibi kişisel bilgiler Digiturk kampanyaları ve paketleri hakkında geri dönüş sağlayıp bilgilendirmek ve üyelik oluşturmaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.

Bilgilerin veritabanından silinmesi işleminizi digiturk@tc.web.tr adresine e-mail göndererek veya 0545 383 0444 iletişim numaramızı arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

www.alpu.org.tv.tr, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Digiturk Alpu yetkili bayi, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Digiturk Alpu, gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, www.alpu.org.tv.tr  herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

İşbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.alpu.org.tv.tr sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Digiturk Alpu değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, www.alpu.org.tv.tr sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer.

 

ARAMA YARDIM
YANDEX DE ARA
GOOGLE DE ARA
© 2014 www.alpu.org.tv.tr "Digiturk Alpu" Digiturk Alpu Yetkili Satış Noktasıdır - Tüm Hakları Saklıdır